Il Bacio Holidayhouse Best Location For Visit The Vatican

  • The lagest option:
  • 5 gości
  • 4 łożka
  • 2 sypialni

Apartament Il Bacio Holidayhouse Best Location For Visit The Vatican Rzym położony jest w dzielnicy Watykan – Prati i oferuje widok na miasto. Wzgórze Watykańskie i Teatr Marcellusa znajdują się odpowiednio w odległości 1 km i prawie 25 min piechotą od apartamentu.

Obiekt noclegowy oferuje balkon, miejsce do siedzenia i miejsce do pobytu dziennego, a także nowoczesne udogodnienia, takie jak klimatyzacja. Goście tego apartamentu mogą korzystać z komfortowej łazienki z suszarką do włosów i ręcznikami. Znajdziesz tu również bidet, oddzielną toaletę i prysznic.

Obiekt jest wyposażony w urządzenia do samodzielnego przygotowywania posiłków takie jak ekspres do kawy/herbaty, lodówka i piekarnik.

Ulokowany w niewielkiej odległości od najbliższej stacji metra, apartament znajduje się niedaleko miejsca turystycznego La Pieta. Zatybrze leży w prawie 2 km stąd. Apartament Il Bacio Holidayhouse Best Location For Visit The Vatican jest usytuowany 2 km od dworca kolejowego Flaminio.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Il Bacio Holidayhouse Best Location For Visit The Vatican Rzym
San Pietro Moonlight Luxury Apartment
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

San Pietro Moonlight Luxury Apartment

9.3
Wspaniały 67 opinii
47 m od nieruchomości
USD 250 USD 225
za noc
Tropical House Vatican Area
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Tropical House Vatican Area

8.9
Świetny 17 opinii
109 m od nieruchomości
USD 560 USD 504
za noc
Suite San Pietro
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Suite San Pietro

127 m od nieruchomości
USD 217 USD 195
za noc
    Jak dojechać do hotelu

    Lotniska

    Lotnisko Rzym Ciampino
    19 km

    Stacje kolejowe

    Roma San Pietro Station
    400 m

    Udogodnienia

    Internet

    • Wi-Fi

    Opcje parkingowe

    • Parking

    Wahadłowiec

    • Transfer lotniskowy (dodatkowo płatny)

    Usługi w zakresie nieruchomości

    • Fryzjer/salon piękności
    • Sklepy/ usługi komercyjne

    W kuchni

    • Czajnik
    • Przybory kuchenne

    Dla dzieci

    • Łóżeczka dla dzieci

    W pokojach

    • Klimatyzacja
    • Ogrzewanie
    • Kącik dzienny
    • Herbata i kawa
    • Stół
    • Prasowanie

    W łazience

    • Pralka

    Urządzenia

    • Telewizor LCD

    Dostępne na miejscu

    • Całkowity zakaz palenia
    • Pokoje dla alergików
    • Winda
    • Gaśnice

    Zwierzęta

    • Zakaz wprowadzania zwierząt !

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 14:00 do 21:00
    Wyjazd: do 10:00
    Numer licencji058091,058091-CAV-08849,IT058091C22AVQ7HYF
    • Dodatkowe informacje o łóżkach
    • Nie ma możliwości dostawienia dodatkowych łóżek w pokoju.
    Często Zadawane Pytania
    • Czy apartament Il Bacio Holidayhouse Best Location For Visit The Vatican akceptuje zwierzęta?
      Niestety apartament Il Bacio Holidayhouse Best Location For Visit The Vatican nie jest przyjazny zwierzętom.
    • Czy w apartamencie Il Bacio Holidayhouse Best Location For Visit The Vatican jest kuchnia?
      W apartamencie Il Bacio Holidayhouse Best Location For Visit The Vatican goście znajdą aneks kuchenny z ekspresem do kawy/herbaty, lodówką i piekarnikiem.

    Lokalizacja

    Map
    W pobliżu

    Lotniska

    Lotnisko Rzym Ciampino
    19 km

    Stacje kolejowe

    Roma San Pietro Station
    400 m

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Il Bacio Holidayhouse Best Location For Visit The Vatican Rzym

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij